Play-In vol muziek en plezier!

Play-In vol muziek en plezier!

De jaarlijkse Play-in van musicXpress was weer een groot succes. Een moment voor de instappers om elkaar wat beter te leren kennen. Een kans voor nieuwe muzikanten om te ervaren wat het is om in een orkest te spelen. Giet daar wat muziek en spelletjes over, en je krijgt een topdag.

Er werd natuurlijk vooral hard gerepeteerd. En het resultaat mag dan ook gehoord worden. 5 stukken kwamen doorheen de dag op de pupiter. Door Corona konden we de dag niet afsluiten met een concertje, maar online presenteren wij jullie : Play-in in concert!

Een hele dag muziek maken, dat kan natuurlijk niet op een lege maag. Tussendoor werd er af en toe wat gesnoept. ‘s Middags werden de muzikanten getrakteerd op een lekkere lunch door Subway Breda.

Een afwisselende dag. Muziek spelen, een heus bosspel, een rustig babbeltje, … Nagenieten kan op de fotopagina. En wij beginnen al de plannen voor volgend jaar!