Play-in musicXpress, een dag vol pret en muziek

Play-in musicXpress, een dag vol pret en muziek

Begin oktober, een vast moment voor de play-in van musicXpress. Een perfecte kans voor startende muzikanten om eens te proeven hoe het voelt om in groep muziek te maken. En dit samen met heel wat vaste jonge muzikanten van ons instaporkest. Ook dit jaar mochten we weer een paar nieuwe gezichten verwelkomen. Het was even zoeken, maar tegen het eind van de dag brachten ze allemaal samen een concertje waar iedereen kon horen hoe goed ze die dag geoefend hadden. Het harde werk werd beloond.

Uiteraard was er niet alleen pure concentratie, maar ook tijd voor ontspanning. De voetbal kwam regelmatig boven. En tijdens het Cluedo-spel kwamen we te weten dat je moet oppassen als je Joris tegenkomt in de keuken van Berkenbeek met een dirigeerstokje. Gelukkig heeft onze dirigente Els het overleefd en werd zij verrast met 3 originele gedichten over haarzelf en haar orkest.

Een dag vol afwisseling en stralende gezichten. Dat kan je zien op de foto’s : https://deverenigdestatievrienden.be/fotos/