Koekskes bij de Koffie!

Koekskes bij de Koffie!

We weten het allemaal, een taske koffie kan smaken. Maar weet je wat nog beter is? Een taske koffie met een koekske! En daar kunnen wij voor zorgen. Door deze actie van Trooper kan jij via onze harmonie koekjesdozen van Jules Destrooper bestellen. Jij krijgt koekskes bij de koffie en je steunt er De Verenigde Statievrienden mee!

Dit zijn de 3 pakketten die we aanbieden. Je mag ze uiteraard naar hartelust combineren in je bestelling.

Hoe meer we verkopen, des te beter voor de kas van De Verenigde Statievrienden.
Bestellen kan tot en met 25 oktober. Begin december worden de koeskes geleverd en zullen we ze aan huis brengen of jullie de mogelijkheid bieden deze te komen afhalen!

Zin gekregen in die lekkere koekskes van Jules Destroopere? Bestel ze hier!!